Menu
Your Cart

Alien: Isolation PL (PS4)

Alien: Isolation PL (PS4)
New
Alien: Isolation PL (PS4)
89.00zł
Szczegóły gry
Data wydania 07-10-2014
Gatunek Horror
Klasyfikacja PEGI 18
Okładka (język) Angielski
Platforma PlayStation 4
Wersja językowa Polska (napisy)
Wydanie Pudełkowe
Wydawca SEGA

 "Alien: Izolacja" na PS4 to przerażający horror, który przenosi graczy w głębiny kosmicznego strachu i napięcia. Gra ta, rozgrywająca się piętnaście lat po wydarzeniach znanego filmu "Obcy: Ósmy pasażer Nostromo", opowiada historię Amandy, córki Ellen Ripley. Amanda wyrusza na niebezpieczną misję, aby odkryć prawdę o tajemniczym zniknięciu swojej matki.

Nieustające Napięcie i Walka o Przetrwanie

W "Obcym: Izolacji", jako Amanda Ripley, będziesz musiał przebrnąć przez świat pełen chaosu, spotykając po drodze przerażonych i zdesperowanych ludzi, a także stawić czoła nieprzewidywalnym, śmiertelnie niebezpiecznym ksenomorfom. Gra utrzymuje ciągłe napięcie i atmosferę grozy, zmuszając gracza do ciągłej czujności.

Strategia i Spryt

Znajdując się w sytuacji, gdzie jesteś słabo wyposażony i całkowicie nieprzygotowany na spotkanie z obcym, musisz nauczyć się zbierać zasoby, improwizować i stosować sprytne strategie, aby nie tylko wykonać misję, ale przede wszystkim przetrwać. Każda decyzja i każdy ruch mają znaczenie, gdy stawiasz czoła nieprzewidzianym wyzwaniom.

Silnik CATHODE™ - Nowy Wymiar Realizmu

"Obcy: Izolacja" została stworzona przy użyciu innowacyjnego silnika CATHODE™, co zapewnia niezwykły realizm środowiska i postaci. To technologiczne rozwiązanie sprawia, że doświadczenie gry jest jeszcze bardziej immersyjne i przekonujące, co dodatkowo potęguje uczucie strachu i zagrożenia.

Kluczowe Elementy Gry "Obcy: Izolacja"

  • Atmosfera ciągłego napięcia i strachu, inspirowana kultowym filmem "Obcy".
  • Rozgrywka skoncentrowana na przetrwaniu i strategii w obliczu niebezpieczeństwa.
  • Nieprzewidywalne spotkania z ksenomorfami i innymi postaciami.
  • Wykorzystanie silnika CATHODE™ dla zapewnienia wyjątkowego realizmu.
  • Misja odkrycia prawdy o zniknięciu matki Amandy, Ellen Ripley.

Przygotuj się na intensywne doświadczenie, które testuje twoje umiejętności przetrwania i zręczności. "Obcy: Izolacja" to gra, która nie pozwoli ci oderwać się od ekranu, zanurzając w mroczny świat pełen grozy i niepewności. Czy masz odwagę stawić czoła obcemu?

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.